Kommenteeri

Mida öelda enda lapsele enne, kui kool algab?

Kuidas teha nii, et kooliaasta algaks kõige paremini? 
Kallis laps!

Ma armastan Sind.

Sa oled juba täiuslik. Ja sa ei pea mitte midagi tegema, et mind uhkeks teha. Ma olen iga päev uhke selle üle, et ma sind tunnen. Sa oled minu südames alati.

Minu jaoks ei ole õppimine see, et sa pead saama targaks. Sa oled juba tark. Küsimus on vaid selles, kui palju on sul eluks tööriistu.

Ma tahaksin kogu südamest seda, et sinu elu oleks lihtne.. Minu elu ei ole lihtne olnud. Ma tahaksin, et sa ei peaks kunagi senti veeretama ega olema nurka surutud. Ma tahaksin, et sa hommikuti ärgates oleksid õnnelik ja rahul sellega mida sa elus teed. Aga millegi tegemiseks on vaja teadmisi ja oskusi. Minu jaoks on sügis oskuste ja teadmiste hankimise aeg. Kahjuks on koolid nii teoreetilised, et sealt saad sa paljuski vaid teadmisi. Paneme koos oskused külge. Selleks aga pead sa mind natuke usaldama ja järgnema mulle seiklustesse. Kui ma kutsun sind näiteks koos endaga kokkama on see praktiline oskus. Ma armastan sind. Ja ma seisan sinu kõrval alati!!!! Sa võid minu poole kogu aeg tulla. Ma kuulan sind ja luban, et ei vaidle vastu ega püüa sind päästa. Ma tunnistan, et seda alles õpin... Nii, et ole minuga hell. Minuga nii ei käitutud nagu ma sinuga üritan käituda ja selle ma väga ei oska. Aga vaata mind ja näe minu püüdlusi. Ma armastan sind ja ütlen kohe ära, et ma ei kavatse sinu elu kinni pappida. Ma olen valmis aeg ajalt olema ebapopulaarne ning keerama kraane vahel kinni. Olen märganud, et liigne mugavus teeb laisaks :) Aga laiskus röövib loovuse. Nii, et siis tead: ma pole paha aga ma tahan, et tunneksid elu vastu huvi. Sinul on midagi mida minul ei olnud: turvavõrk minu ja isa näol. Ma tahaksin , et oleksid julge!

Nii algabki meie uus sügis. Kool ei ole sinust tähtsam. Õppimine ei ole sinust tähtsam. NEED ON SINU JAOKS.

Ja leiame lahendused samuti koos.

Kui sulle ei meeldi mõni õpetaja, siis leiame uue.

Kui sulle ei meeldi mõni aine, siis leiame siia lahenduse. Kõike on äge õppida, kui sul on tore õpetaja.

Aga tead mida ma üle kõige tahan? Seda, et sa meeldiksid endale!!!! Et sa näeksid enda potentsiaale ja ilu. Ma ei tea veel kuidas seda saavutada aga kriitika ja vingumisega kindlasti mitte.

Ma armastan sind.

Ma kuulan sind.

Ma imetlen sind.

Ma olen sinu jaoks alati olemas.

Sinu vanemad (vähemalt ema)

Ma kirjutan ema keskselt, sest ma ise olen ema :) Ma ei näe meeste pea sisse :)

Ja mina annan siit endast kõik, et keemia ja füüsika oleksid sellel hooajal lastele cool.
Lisa kommentaar

Email again: